Sklep Ferment powstał w lipcu 2014r.

Przemierzając urodzajne tereny Roztocza, podziwiając mnogość przydomowych sadów i pól, wyobraźnia każdego smakosza domowych przetworów, działa na najwyższych obrotach.
Chcąc ułatwić domowe przetwórstwo, otworzyliśmy sklep Ferment, by od tego momentu, wszystkie niezbędne akcesoria, dostępne były w jednym miejscu.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas ma inny smak, każdy lubi coś innego oraz ma własne, niepowtarzalne receptury na domowe wyroby.
Z tego względu w ofercie sklepu posiadamy produkty do wyrobu domowego :

  • wina
  • piwa
  • nalewek
  • dżemów
  • soków
  • chleba
  • sera
  • wędlin

a nawet …do czegoś mocniejszego 🙂

Domowe dżemy oraz soki, bogate w cenne składniki oraz witaminy są flagowym produktem urodzajnej Lubelszczyzny.

Nie wyobrażamy sobie również świąt, spotkań z przyjaciółmi oraz innych, ważnych dla nas okazji bez lampki wybornego, domowego wina, czy bez kieliszeczka domowej nalewki.

Na lubelszczyźnie panuje atmosfera gościnności, szczerości i szczodrości. Chętnie dzielimy się między sobą naszymi wyrobami, wspólnie degustując, nie zdradzając naturalnie, tajnych, rodzinnych receptur.

Dbamy o to by każdy, kto ceni sobie własne domowe wyroby, w naszym sklepie mógł zaopatrzyć się w najdrobniejszy szczegół, dzięki któremu trunki oraz przetwory owocowe, będą miały swój, niepowtarzalny smak i aromat.

Zachęcamy każdego początkującego, do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Wykwalifikowana obsługa służy pomocną radą nie tylko w sklepie ale i telefonicznie.

Wielu z Państwa zna już nasz sklep, docenia zarówno lokalizację – piękna zamojska starówka, przed sklepem parking ułatwiający robienie zakupów jak i wiedzę, którą sprzedawcy chętnie się dzielą.

Nie szczędzicie nam Państwo miłych słów, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Dołożymy wszelkich starań aby nadal tworzyć duet idealny – Ferment i nasi klienci, nasi Goście nie tylko z lubelszczyzny, bo dzięki domowej atmosferze, nasz sklep doceniają również Turyści, których dzielną kilometry, ale z przyjemnością robią zakupy przez sklep internetowy, pozostając z nami w stałym kontakcie.